Оплата

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (з ПДВ)


Розрахунок відбувається на підставі рахунку-фактури. Від Вас знадобляться статутні документи юридичної особи (або ФОП).

Для платників ПДВ - це Витяг або свідоцтво ПДВ, для неплатників ПДВ - це Витяг з державного реєстру.

Надіслати документи просимо Вас на e-mail:

info@inprom.kiev.ua

У листі вказуйте код або назву товару, на який Ви бажаєте отримати рахунок.

Ми також працюємо з бюджетними організаціями та за Договорами. Для отримання стандартного Договору надішліть нам запит на e-mail.

Разом з товаром, ми надаємо оригінали рахунка-фактури та видаткової накладної. Податкові накладні реєструються у встановлений термін через комп'ютерну програму для звітності "М.Е.Doc".

Важливо!
Рахунок-фактура діє до оплати протягом 2-х днів, на цей час замовлений товар бронюється. У разі ненадходження грошей у строк наявність товару на складі уточнюйте у менеджера.

БАНКІВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ


Оплата відбувається на підставі рахунку-фактури, на розрахунковий рахунок у ПриватБанку. Сплатити можна через Приват24, термінал, касу ПриватБанку чи касу будь-якого іншого банку.

Необхідні реквізити Вам повідомить менеджер

Зарахування коштів відбувається БЕЗ КОМІСІЇ!

Сплатити замовлення необхідно протягом 2-х днів, на цей час товар буде зарезервований.

Будь ласка, враховуйте, що при оплаті через каси ПриватБанку гроші зараховуються, як правило, протягом 1 години, а при оплаті через інші банки від 1 до 3 робочих днів.

Після оплати Ви зможете забрати товар самовивізом за адресою: м. Київ, вул. Академіка Кримського, 27 або замовити доставку по Києву та Україні.

НАКЛАДЕННИЙ ПЛАТІЖ


Послуги надає компанія "Нова Пошта".

Сплатити замовлення можна при отриманні, у будь-якому відділенні по Україні або при адресній доставці кур'єру. Даний вид оплати дає Вам можливість оглянути замовлення перед тим, як оплачувати. Якщо товар Вам не підходить, або має пошкодження, Ви можете відмовитись від нього.

За послуги з прийому коштів перевізник бере комісію у розмірі 2 % від вартості замовлення.

Забрати посилку у відділенні перевізника можна протягом 5 днів. Якщо Ви не встигаєте отримати замовлення та його сума не перевищує 5000 грн., його може отримати інша людина (Ваш знайомий чи родич). Для цього їй достатньо повідомити оператора відділення номер ТТН та сплатити вартість товару.