Про компанію

ТЕРМІЯ - обігрівачі для Вашої оселі!

Наша компанія була заснована у 1993 році. На сьогоднішній день ми маємо два основні напрямки діяльності, це виробництво теплових гармат та каменерізних верстатів, а також оптово-роздрібна торгівля опалювальним обладнанням під ТМ ТЕРМІЯ.

Наша продукція за ці роки зарекомендувала себе надійним помічником у бізнесі. Теплові гармати Пассат широко застосовуються для опалення виробничих приміщень, торгових залів, складів, гаражів, ангарів та інших місць, які потребують швидкого та ефективного прогрівання приміщення. Особливо вони незамінні при проведенні оздоблювальних робіт у будівництві, для сушіння оштукатурених та пофарбованих поверхонь. У виробництві ми застосовуємо тільки якісні та перевірені комплектуючі, які дозволяють нашим тепловим гарматам працювати багато років, навіть у важких умовах, не виходячи з ладу.

З 2000 року нашими інженерами було розроблено та випущено першу конструкцію каменерізного верстата. Завдяки застосуванню на верстатах спеціальної конструкції каретки конструктори компанії досягли високої точності обробки матеріалу. Завжди дослухаючись побажань кожного клієнта, ми постійно працюємо над удосконаленням продукції. Досвід та побажання наших замовників допомогли нам у 2004 році розробити та розпочати виробництво каменерізних верстатів із змінною глибиною різу. А у 2005 році нами було освоєно виробництво верстатів із довжиною різу до 3000 мм.

З 2003 року ми є офіційним представником виробника продукції під торговою маркою ТЕРМІЯ та пропонуємо весь спектр обігрівачів для дому, квартири, офісу, виробничих приміщень та ін.

У нас є прямі поставки з заводу і хороша ціна. Більшість найпопулярніших моделей завжди є в наявності на складі, і ми в найкоротші терміни доставимо замовлення до Вас.

Будемо завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів!